Kategorie

Sledujte nás na Facebooku

LEGO PRINCESS Projížďka Popelčiným kočárem 41159 STAVEBNICE Zobrazit větší

LEGO PRINCESS Projížďka Popelčiným kočárem 41159 STAVEBNICE

DS58651539

Nový produkt

Skladem

549 Kč s DPH

LEGO 41159 - Projížďka Popelčiným kočárem z produktové řady LEGO PRINCESS - Dětské plastové kostky v krabici.

Prožívejte se svými princeznami kouzelné chvíle z filmu Popelka od Walta Disneyho díky sadě LEGO® | Disney 41159 Projížďka Popelčiným kočárem. Tato LEGO sada 4+ s Popelkou a kočárem je speciálně navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro děti v předškolním věku. Obsahuje zábavné figurky zvířat a speciální podložku pro začátečníky, se kterou budou zažívat radost ze stavění budov, vozidel a dalších modelů. Součástí je jednoduchý návod, který pomůže vaší malé princezně porozumět účelu jednotlivých stavebních kroků a rozvíjet představivost a důvěru ve vlastní rané stavitelské dovednosti ve známém prostředí Disney pohádek.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Stavebnice LEGO Disney Princess jsou určeny pro všechny malé slečny. Přeneste se do pohádkového světa plného nejen princezen, ale i spousty dalších pohádkových bytostí, a prožijte s nimi spoustu nezapomenutelných dobrodružství na cestě za štěstím. Stavebnice LEGO rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i představivost dítěte a představuje jednu z nejoblíbenějších dětských her. Prožijte s Locikou z pohádky Na vlásku její nejlepší den.

Rozměry balení (š v h): 26 x 14 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 91

Obsah balení: minipanenka Popelka, navíc figurky koně, kocoura Lucifera a myši Gus Gus, kočár s koňským spřežením, věž pro kocoura, doplňky: kouzelná hůlka, dýně, sýr, čajová konvička, hrníček a sušenka

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 let

Napsat recenzi

LEGO PRINCESS Projížďka Popelčiným kočárem 41159 STAVEBNICE

LEGO PRINCESS Projížďka Popelčiným kočárem 41159 STAVEBNICE

30 dalších produktů ve stejné kategorii: