Kategorie

Sledujte nás na Facebooku

MERKUR Age of Vikings 40 modelů 1350 dílků KOVOVÁ STAVEBNICE Zobrazit větší

MERKUR Age of Vikings 40 modelů 1350 dílků KOVOVÁ STAVEBNICE

DS61824981

Nový produkt

Není skladem

Datum dostupnosti: 2020-03-05

2 226 Kč s DPH

Vikingové byli germánský kmen, který se rozšířil po celém světě. Slovo Viking pochází ze slova Vik, což znamená záliv. Vikingové používali své lodě jako zbraň v průběhu jejich nájezdů. V této stavebnici najdete návod a díly na stavbu modelu vikingské lodě. Můžete se také vrátit zpět v čase do řecké mytologie a postavit legendárního Trojského koně, obléhací věž, katapult, trebuchet, beranidlo a mnoho dalších historických modelů.

Nejznámější česká hračka Merkur. Merkur vznikl počátkem minulého století v Polici nad Metují. Tradiční česká kovová konstrukční stavebnice, ze které můžete stavět dle své fantazie nebo použít přiložený návod na sestavení nejrůznějších modelů. Všechno můžete sestavit pomocí šroubků a matiček. Tato dnes již retro hračka je stále velmi oblíbená a jistě i dospělí se rádi připojí k dětské hře a vzpomenou si tak s nostalgií na vlastní dětství s tradiční stavebnicí.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry balení (š v h): 36 x 27 x 5,5cm
Materiál: kov
Počet dílků: 1350
Modelů k sestavení: 40

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Napsat recenzi

MERKUR Age of Vikings 40 modelů 1350 dílků KOVOVÁ STAVEBNICE

MERKUR Age of Vikings 40 modelů 1350 dílků KOVOVÁ STAVEBNICE

30 dalších produktů ve stejné kategorii: