Kategorie

Sledujte nás na Facebooku

LEGO CHIMA Pekelná brána 70155 Zobrazit větší

LEGO CHIMA Pekelná brána 70155

DS62777775

Nový produkt

Není skladem

Datum dostupnosti: 2019-07-12

439 Kč s DPH

Dětská stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

LEGO Chima 70155 - Pekelná brána

Stavebnice LEGO Chima Pekelná brána vás přenese do tajuplného světa Chima, ve kterém bojují kmeny o zvláštní energii zvanou CHI. Pomozte Fluminoxovi, bojovníkovi z kmene fénixů, získat CHI uprostřed plamenů. Umístěte Fluminoxe do jeho zbrusu nového speedoru, namiřte jej na rampu a zatáhněte za natahovací lanko. Proskočte ohnivým kruhem, vyhněte se plamenům všude kolem a pak shoďte z totemu kámen, aby se rozlomil a vydal kouli ohnivé CHI ukrytou uvnitř. Postavte z ohně a můstku obranné prvky a soutěžte s kamarády.

Cílem hry pro jednoho i více hráčů je otestovat vaše dovednosti, rychlost a přesnost. Sada obsahuje minifigurku Fluminoxe, 2 zbraně, nový speedor s ohnivými křídly, natahovací lanko, odrazový můstek, ohnivý kruh s průsvitnými plameny, kouli ohnivé CHI, totem CHI, 6 krystalů CHI a 5 herních karet.

Rozměry balení (š v): 24 x 27 cm

Hračka je vhodná pro děti od 8 - 12 let.
Cena je uvedena za 1 balení hračky.

-as-


Napsat recenzi

LEGO CHIMA Pekelná brána 70155

LEGO CHIMA Pekelná brána 70155

30 dalších produktů ve stejné kategorii: