Kategorie

Sledujte nás na Facebooku

HASBRO Disney Princezny překvapení v krabičce panenka různé druhy Zobrazit větší

HASBRO Disney Princezny překvapení v krabičce panenka různé druhy

DS75741816

Nový produkt

Skladem

142 Kč s DPH

***
Která princezna bude právě ta Tvá?! Nechte se překvapit tajemným balením, s kterou princeznou budete prožívat nová dobrodružství. Součástí této řady je 12 figurek. Prodávají se samostatně.

Navštivte pohádkový svět plný víl a princezen. Svět, kde se zastavil čas a kde dobro vždy vítězí nad zlem. Oblíbené příběhy z dílny Walta Disneye znají snad všechny děti. Téměř každý alespoň někdy pomáhal Popelce s úkoly, aby se včas dostala na ples, snažil se odehnat zlou královnu, aby nepodala otrávené jablko Sněhurce, chtěl odstranit všechny hroty, aby se Růženka nepíchla do prstu, proháněl se hlubinami s mořskou vílou Ariel, proletěl se na létajícím koberci s princeznou Jasmínou, vynalézal nové věci s vílou Zvonilkou a navštívil mnoho dalších pohádkových příběhů. Nechte se znovu a znovu okouzlit krásou Disney Fairies a Princess.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Rozměry balení (š v h): 7 x 8,5 x 4,5cm
Rozměry panenky (v):
Materiál: plast
Obsah balení: průhledná krabička, pozadí k vystřižení, panenka

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Napsat recenzi

HASBRO Disney Princezny překvapení v krabičce panenka různé druhy

HASBRO Disney Princezny překvapení v krabičce panenka různé druhy

30 dalších produktů ve stejné kategorii: