Kategorie

Sledujte nás na Facebooku

Spirála pružina magická antistresová MAGIC RING magické kruhy kov FLOW RINGS Zobrazit větší

Spirála pružina magická antistresová MAGIC RING magické kruhy kov FLOW RINGS

DS73588707

Nový produkt

Není skladem

Datum dostupnosti: 2019-10-11

120 Kč s DPH

MAGIC RING - Absolutní HIT Roku 2018! Okouzlující interaktivní hračka - kovová antistresová spirála, v podobě navzájem propojených kruhů, s unikátními vlastnostmi. Baleno v krabičce.

Představujeme vám jedinečnou novinku - magickou pružinu, která jako světový hit nazývaný taky jako Toro Flux dorazila i do našich končin! S pružinou je možné dělat různé originální triky, hrát si s ní sám, ale i s dalšími kamarády. Zažijete s ní spoustu zábavy a objevíte nečekané variace triků, které dostanou nejen vás, ale i vaše okolí! Naučte se různé kousky a okouzlete přihlížející. S pružinou můžete žonglovat, posouvat jí po ruce, dělat skládací a rozkládací triky kdekoliv. Velmi chytlavá a návyková hra pro děti i dospělé.

Tipy: Klepnutím pružinu vymrštíte a vytvoříte z ní tvar "donutu". Stisknutím pružinu jednoduše smrštíte a vytvoříte z ní tak drobný a skladný kroužek. Rozpohybujte pružinu a omotejte jí - omotá se kolem čehokoliv. Můžete si ji tak předávat - přelévat z ruky na ruku nebo ji nasadit na věci kolem sebe.

** Skládá se ve spirálovitém směru ** Vytváří prstenec kroužků a jemným pohybem se otevře do plného ** Obtáčí se kolem ruky či jiných předmětů ** Vytváří úžasné efekty **

Rozměry balení (š v h): 13,5 x 16,5 x 2cm
Průměr spirály: 13cm
Materiál: kov

Napsat recenzi

Spirála pružina magická antistresová MAGIC RING magické kruhy kov FLOW RINGS

Spirála pružina magická antistresová MAGIC RING magické kruhy kov FLOW RINGS

30 dalších produktů ve stejné kategorii: