Kategorie

Sledujte nás na Facebooku

BUDDY TOYS Koloběžka TAMAN kloubová / odrážedlo 2v1 modrá LED Světlo Zobrazit větší

BUDDY TOYS Koloběžka TAMAN kloubová / odrážedlo 2v1 modrá LED Světlo

DS58010410

Nový produkt

Skladem

879 Kč s DPH

Naklápěcí modrá koloběžka a odrážedlo v jednom TAMAN pro kluky, se třemi svítícími LED kolečky pro snadnou, bezpečnou a stabilní jízdu menších dětí. Na zadním kolečku má bezpečnostní brzdu. Řídítka mají pohodlná gumová madla, aby se dětem dobře držela. Zatáčí se pomocí naklápění, to pomáhá učit rovnováhu a koordinaci. Jednoduše lze přestavět z koloběžky na odrážedlo

Jedná se o speciální druh koloběžky s dvěma předními kolečky a kloubovým řízením pohybem řidítek do stran. Řidítka jsou upevněná ve speciálním kloubu, jejichž nakláněním do stran dochází k zatáčení dvou předních koleček.

Dětská odrážedla, odstrkovala nebo chodítka jsou velkými pomocníky při prvních krůčcích vašeho dítěte. Dodávají mu potřebnou oporu a jistotu, navíc dítěti umožní pohybovat se rychle tím správným směrem - způsobují mu pravou radost z pohybu.

Koloběžka je dopravní prostředek, který je poháněn odrážením se jednou nohou od země, zatímco druhá noha stojí na plošině nízko nad zemí, která spojuje zadní kolo s řidítky a předním kolem. Koloběžka se ovládá pomocí řidítek podobně jako jízdní kolo. Koloběžky bývají vybavené i brzdami, a to buď nožní, která třením brzdí přímo zadní kolo, nebo klasickými brzdícími třením o ráfek. Některé koloběžky jsou vybaveny kotoučovými brzdami. Koloběžka má v Česku dlouholetou tradici a je zde také velmi oblibená nejen mezi dětmi, ale také mezi dospělými. Pomocí dětské koloběžky si děti procvičují nejen svalstvo, ale také rozvíjí smysl pro rovnováhu.

Rozměry balení (š v h): 30 x 55 x 24cm
Rozměry dětské hračky (d š v): 55 x 25 x 70cm
Max. nosnost: 45kg
Materiál: kov, plast, guma
Barevná varianta: modrá

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Napsat recenzi

BUDDY TOYS Koloběžka TAMAN kloubová / odrážedlo 2v1 modrá LED Světlo

BUDDY TOYS Koloběžka TAMAN kloubová / odrážedlo 2v1 modrá LED Světlo

15 dalších produktů ve stejné kategorii: