Kategorie

Sledujte nás na Facebooku

Nové SIKU Blister Vůz obrněný průzkumný Army TANK KOV Zobrazit větší

SIKU Blister Vůz obrněný průzkumný Army TANK KOV

DS16498849

Nový produkt

Skladem za 4 dny

87 Kč s DPH

Dětské obrněné vojenské vozidlo - kovový transportér pro vojáky v khaki zelené barvěm od Siku (kovové autíčko s plastovými díly). Malý voják (vojín)

Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká. Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce! Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry dětské hračky (š v d): 3x3x8 cm
Materiál: plast + kov
Barva: zelená - khaki

Hračka je vhodná pro děti od 3 let
Cena je uevedna za 1 kus hračky

Napsat recenzi

SIKU Blister Vůz obrněný průzkumný Army TANK KOV

SIKU Blister Vůz obrněný průzkumný Army TANK KOV

30 dalších produktů ve stejné kategorii: