Kategorie

Sledujte nás na Facebooku

KARNEVAL paruka dětská Lollipopz Amy zelená umělé vlasy Zobrazit větší

KARNEVAL paruka dětská Lollipopz Amy zelená umělé vlasy

DS42458766

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

Datum dostupnosti: 06-09-2024

439 Kč s DPH

363 Kč bez DPH

Pestrobarevná zelená paruka pro všechny fanynky populární dětské skupiny Lollipopz. Všechny čtyři milují tanec a zpěv, všechny čtyři jsou bláznivé a upovídané, ale v jedné věci se mezi sebou liší - barvou vlasů. Ať už si vybereš zelenou Amy, modrou Anet, žlutou Annie nebo modrou Neli, můžeš si být jistá, že kdekoliv se s tímto účesem ukážeš, budeš zářit stejně jako holky z Lollipopz. Paruku si můžeš vzít na koncert nebo třeba na karneval, zaručeně budeš středem pozornosti.

Karneval neboli masopust - v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a pořiďte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne - bude se jim zajisté hodit.

Rozměry balení (š v): 16,5 x 21cm

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Write a review

KARNEVAL paruka dětská Lollipopz Amy zelená umělé vlasy

KARNEVAL paruka dětská Lollipopz Amy zelená umělé vlasy

30 dalších produktů ve stejné kategorii: