Kategorie

Sledujte nás na Facebooku

Nové KARNEVAL paruka dětská Lollipopz Amy zelená umělé vlasy Zobrazit větší

KARNEVAL paruka dětská Lollipopz Amy zelená umělé vlasy

DS42458766

Nový produkt

Skladem

439 Kč s DPH

363 Kč bez DPH

Pestrobarevná zelená paruka pro všechny fanynky populární dětské skupiny Lollipopz. Všechny čtyři milují tanec a zpěv, všechny čtyři jsou bláznivé a upovídané, ale v jedné věci se mezi sebou liší - barvou vlasů. Ať už si vybereš zelenou Amy, modrou Anet, žlutou Annie nebo modrou Neli, můžeš si být jistá, že kdekoliv se s tímto účesem ukážeš, budeš zářit stejně jako holky z Lollipopz. Paruku si můžeš vzít na koncert nebo třeba na karneval, zaručeně budeš středem pozornosti.

Karneval neboli masopust - v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a pořiďte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne - bude se jim zajisté hodit.

Rozměry balení (š v): 16,5 x 21cm

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Write a review

KARNEVAL paruka dětská Lollipopz Amy zelená umělé vlasy

KARNEVAL paruka dětská Lollipopz Amy zelená umělé vlasy

30 dalších produktů ve stejné kategorii: